Daniel Vienna Hotel
****
LAND STRASSER GURTEL,5 , Vienna, 1030, Austria
Online rezervace . Ceny od EUR88.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od EUR 88
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Daniel Vienna Hotel is a luxurious 4-star property conveniently located near the centre of Vienna. Local tourist attractions such as Belvedere, Wieden and Military History Museum (Heeresgeschichtliches Museum) are not far from the hotel. Also easily within reach are Soviet War Memorial, St. Charle's Church and St. Marx Cemetery.

Facilities
Daniel Vienna Hotel is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. Breakfast is available - a surcharge will apply. The hotel boasts a 24-hour front desk service. An ATM/banking facility is also available. Other hotel amenities include garden, gift shop/newsstand and tennis court(s). Other services: complimentary newspapers in lobby, elevator/lift, roll-in shower and tours/ticket assistance.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Daniel Vienna Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Vienna, Austria (VIE-Vienna Intl.) - 8.72 mi
  • Bratislava, Slovakia (BTS-M.R.Stefanika) - 37.62 mi
  Muzea
  • Rauchfangkehrer-Museum Wien - 0.85 mi
  • Bezirksmuseum Wieden - 0.85 mi
  • Bezirksmuseum LandstraSSe - 0.89 mi
  • Bohmerwaldmuseum Wien - 1.05 mi
  • Wien Museum Schubert Sterbewohnung - 1.12 mi
  • Wiener StraSSenbahnmuseum - 1.16 mi